Juhuhu, končno je tu. Dan, ko lahko tudi mi potujemo. Z otroki skupin Strele in Lubenice, smo se navdušeno odpravili z  avtobusom na novo dogodivščino v Minicity Ljubljana. Otroci so se s pomočjo prijaznih animatorjev ogreli z glasbo in plesom. Nato so svojo radovednost in željo po raziskovanju uresničili v hišicah, opremljenih z raznimi pripomočki. Hišice so namreč predstavljale različne poklice in dejavnosti. Tako so se preizkusili v gradnji hiše, na gasilski postaji, kot zdravniki,..,  Spoznavali so značilnosti poklicev in se preizkusili v menjavi vlog. Postali pa so tudi adrenalinski navdušenci v tako imenovanem adrenalinskem poligonu, kjer so preizkusili svojo spretnost in pogum s premagovanjem ovir.

Otroci so se doživeto vživeli v vloge, ter preko lastne aktivnosti izvedeli veliko novih informacij, slovo od Minicityja pa je bil kar težak, saj sta dve uri minili kot bi mignil.

Vzgojiteljice skupin Strele in Lubenice