Spoštovani starši!

V letošnjem šolskem letu bomo za otroke iz oddelkov Kužki in Oblački organizirali vrtec v naravi, ki bo potekal od 13. do 15. februarja 2019 v CŠOD Medved. Udeleženci bodo v dejavnostih doživljali celosten vidik izbrane vsebine na neposredni način v naravi z izkustvenim učenjem, opazovanjem, doživljanjem in raziskovanjem. Vsebine bomo izvajali na predhodno oblikovanih ciljih vseh področij kurikula: narave, družbe, gibanja, umetnosti, jezika in matematike ter v sodelovanju z organizatorji CŠOD Medved. Otroke bodo spremljale strokovne delavke vrtca.

Pred izvedbo vrtca v naravi bomo organizirali roditeljski sestanek za starše prijavljenih otrok, kjer bomo posredovali potrebne informacije.

Za otroke, ki se bivanja v naravi ne bodo udeležili, bomo v vrtcu zagotovili primerljive dejavnosti.

Več informacij v priponki.