V pričakovanju čarobnega decembrskega vzdušja smo se delavke vrtca Cepetavček, zbrale v topli družbi ustvarjalnosti in skupnega navdiha. V ritmih prazničnih melodij smo ustvarjale z gospo Andrejo Dragan in njeno hčerko Kaj ter tkale venčke iz sanj. Te čudovite kreacije, plod spretnih prstov ge. Andreje in Kaje, svoj talent in srčnost pa so razkrile tudi naše strokovne delavke, ki so se pridružile temu ustvarjalnemu popotovanju.

Z velikim ponosom vas vabimo, da občutite to toplino in unikatnost naših izdelkov. Odkrijte tudi raznolikost ročnih umetnin otrok in naših strokovnjakov na bazarju, ki bo v četrtek, 30. novembra 2023, od 16.30 do 18.30, na terasi Osnovne šole Toneta Pavčka.

Posebna zahvala gre gospe Andreji Dragan za njeno neprecenljivo pomoč in darovanje časa, ki je našemu vrtcu prineslo še več barv in radosti.

Veselimo se srečanja z vami in deljenja naše ustvarjalne strasti.