Zima je čas čarobnih prizorov in priložnosti za nepozabne trenutke. Ena izmed teh čarobnih stvari je zagotovo obilen sneg, ki je prekril našo deželo s svojo belo odejo. In kaj je lepšega kot čisto užitek na snegu? Z otroki oddelka Sladoledi smo ga izkoristili in se odpravili v naravo, da bi uživali v vseh zimskih radostih, ki jih ponuja. Mraz in snežinke so nas sprejeli z odprtimi rokami, ko smo se odpravili na našo zimsko avanturo. Odpravili smo se pred vrtec in se nato odpravili še na hrib. Vsi smo  se smejali, kričali od navdušenja in občutili svobodo. Za nekatere je bil to prvi stik s snegom.

Tako kot mi, se verjetno tudi vi sprašujete, kaj je lepšega kot čisto pravi obilen sneg. Zima nam ponuja toliko priložnosti za zabavo, druženje in ustvarjanje nepozabnih trenutkov. Ne pozabimo si vzeti časa za to, da se prepustimo zimski čarobnosti in izkoristimo priložnost za ustvarjanje nepozabnih spominov s svojimi najbližjimi.

Torej, ali ste tudi vi že izkoristili obilen sneg? Snežno veselje in toplino v srcu vam želimo

otroci oddelka Sladoledi z Leo in Karmen