Spoštovani otroci, spoštovani starši, spoštovane sodelavke in sodelavci!

Pred nami je novo vrtčevsko leto 2018-2019. Prepričan sem, da bomo vsi zaposleni v vrtcu poskrbeli, da bomo skupaj vsak dan zagotovili varno in spodbudno okolje za vse otroke. Strokovnost, sodelovanje in odgovornost so vrednote, ki nas bodo vodile tudi skozi vrtčevsko leto, ki se začenja. V prihajajočem letu bo nekaj novosti, prvič je šla v prvi razred kot druga strokovna delavka vzgojiteljica iz vrtca, ki je bila skupaj z otroki v preteklem šolskem letu in bomo s to prakso nadaljevali tudi v naslednjih letih. Začenjamo z delovanjem v dislocirani enoti Polonca v prostorih nekdanjega vrtca na Trgu 8, ki smo ga v poletnih mesecih s pomočjo Občine Mirna Peč v celoti prenovili.

Vse te novosti in naloge, so za celoten vrtec, njegov kolektiv, otroke in njihove starše velik izziv in prepričan sem, da ga bomo s skupnimi močmi in sodelovanjem vseh uspešno prestali. Od nas samih, vseh, ki smo del tega vrtca je odvisno, kako se bomo počutili in živeli. Moja želja je, da bi svoje delo vsi opravili dobro, se med sabo podpirali in veselili uspehov, v težavah pa pomagali in spodbujali drug drugega.

Vse dobro vam želim.

Srečno!