Spoštovani starši,

obveščamo Vas, da lahko na podlagi Sklepa o določitvi cen programov in dodatnih znižanj v javnem vrtcu Občine Mirna Peč (Ur. l. RS, št. 94/2014, 4. čl.) starši, ki zaradi daljšega prevoza na delo in z dela oziroma delovnega časa ne morete pravočasno vzeti otroka iz vrtca, vložite vlogo za oprostitev plačila, ki ji predložite potrdilo delodajalca o delovnem času organizacije.

Vlogo za oprostitev od plačila za zamudo pri prevzemu otrok iz dnevnega varstva lahko oddate kadar koli med šolskim letom. Če boste dokumentacijo posredovali do 20. v mesecu, se bodo odobrene vloge upoštevale pri obravnavi zamud že za tekoči mesec, v nasprotnem primeru pa bomo vloge, ki bodo odobrene, pri obravnavi zamud upoštevali šele z naslednjim mesecem.

Več si lahko preberete v priponki.