V vrtcu smo imeli čudovit dan poln prazničnih doživetij. Najprej smo bili deležni zabavne predstave gostujočega gledališča, ki je otroke popeljala v svet barvitih živalskih likov in glasbe.

Po končani predstavi pa nas je obiskal prav poseben gost – Dedek Mraz! Otroci so veselo opazovali, ko je vstopil v vrtec, s sabo je prinesel kar nekaj prazničnega vzdušja in darila za vsak oddelek posebej. Otroci so se veselili odpiranja daril in bili izredno navdušeni nad prejetimi darili.

Ta nepozaben dan je tako združil gledališko umetnost in pravljično doživetje obiska Dedka Mraza. Otroci so bili deležni pristne sreče in decembrskega veselja. Takšni dogodki še dodatno utrjujejo vzdušje v vrtcu in otrokom omogočajo, da doživijo čarobnost in radost prazničnega časa.

Prispevek pripravila: Bernarda Radovan