Spoštovani!

Čutna pot je zanimiv in pomemben del našega igrišča in nam s svojo pestrostjo ter izzivi nudi obilo priložnosti za razvijanje čutil in spretnosti. Kljub temu pa se pogosto zatečemo tudi v bližnji gozd, ki nam je s svojo spremenljivostjo in zanimivostjo poseben izziv.

Na predlog strokovne delavke na pedagoški konferenci vzgojiteljskega zbora Osnovne šole Toneta Pavčka – Vrtec Cepetavček smo si v skupini za pripravo čutne poti zadali cilj, da označimo sprehajalne poti, po katerih najpogosteje hodimo. V ta namen bomo v soglasju z lastniki v gozdu postavili markacije. Želimo, da bi le-ta bila unikatna, zanimiva in prepoznavna. Zato skupina za pripravo čutne poti Osnovne šole Toneta Pavčka – Vrtec Cepetavček razpisuje  natečaj OZNAČIMO CEPETAVČKOVE POTI.

Vabimo vas, da s svojim predlogom sodelujete v natečaju oblikovanja markacije v velikosti 15 x 15 cm. Obliko, barvo in videz/zunanjo podobo markacije prepuščamo vaši domišljiji. K sodelovanju vabimo otroke, starše, strokovne delavce in ostale družinske člane.

Predloge bomo zbirali tri tedne, od 7. 3. 2016 do 28. 3. 2016.

Izdelan (zrisan, natisnjen, izdelan) predlog na hrbtni strani označite s svojimi podatki (ime in priimek, kontaktni podatki). Če želite, lahko svoj predlog na dodatnem listu tudi oblikovno pojasnite.  Zapišite izvor  ideje, zakaj ste izbrali določeno bravo, kaj upodablja ipd. Oboje obesite na razstavne panoje v avli vrtca.

Po zaključenem razpisu se bo komisija (skupina za čutno pot) sestala in izbrala najustreznejši predlog. Odločitev bo objavljena na spletni strani vrtca in na oglasni deski vrtca do konca marca 2016.

Kriteriji za izbor najustreznejšega predloga:

1. Izvirnost
  2. Prepoznavnost
  3. Enostavnost za izdelavo
  4. Stroški izdelave

Z udeležbo na natečaju se strinjate, da če je izbran vaš predlog, lahko le-tega trajno uporabljamo v namen, določen v tem natečaju brez kakršnega koli nadomestila, razen zadovoljstva otrok in vas.

Zahvaljujemo se za sodelovanje in vas lepo pozdravljamo.

Skupina za čutno pot                                                                           Ravnatelj

Danijel Brezovar