V torek, 10. 11. 2015, smo v Vrtcu Cepetavček imeli popoldanski piknik z babicami in dedki. Zakurili smo ogenj ter na palicah pekli jabolka in kruhke. Kljub poznemu datumu so otroci prinesli kar nekaj kostanja, ki je bil odličen. Nekaj pridnih rok babic je svoje vnučke pogostilo tudi z domačim pecivom, v vrtcu pa so nam kuharice pripravile topel čaj. Tudi mlajši otroci so vztrajno držali dolge palice nad ognjem in čakali, da so se spekla jabolka. Ob sproščenem vzdušju so dedki in babice malo poklepetali, otroci pa so se igrali na igralih, tekali po igrišču in hodili po čutni poti. Piknika se je udeležilo zelo veliko otrok s svojimi starimi starši. Imeli smo se lepo, druženje pa je potekalo vse do mraka.