Otroci našega vrtca, so tudi v letošnjem letu zavzeto obiskovali knjižnico, si izposojali knjige in jih doma s staršem prebirali. V vrtcu so knjige z veseljem pripovedovali ostalim otrokom v oddelku in predstavili narejen izdelek. Bralni projekt Cepetavčka bralčka smo izvajali vse leto, vanj pa je bilo vključenih vseh 10 oddelkov. Projekt smo, 9. 5. 2017, v avli šole, zaključili s prireditvijo Cepetavčka bralčka, kjer se je zbralo veliko malčkov in njihovih staršev. Prisotne sta nagovorila ravnatelj Danijel Brezovar in župan Andrej Kastelic. Strokovne delavke vrtca pa so za otroke pripravile predstavo Kraljična Lili. Na koncu prireditve smo otroke za trud in prizadevnost pri prebiranju pravljic nagradili z diplomami.

Zapisala Sandra Žagar