Spoštovani starši!

V času rednega vpisa otrok v OŠ Toneta Pavčka – Vrtec Cepetavček za šolsko leto 2017/2018, ki je potekal od 13. 3. do 17. 3. 2017, smo prejeli 50 vlog za vključitev s septembrom 2017.

Število prijav za vključitev otrok v vrtec s septembrom 2017 je manjše od števila razpoložljivih prostih mest, zato je v skladu s 1. Odstavkom 4. Člena Pravilnika o sprejemu otrok v OŠ Toneta Pavčka – Vrtec Cepetavček o sprejemu odločal ravnatelj.

Vsi otroci, ki bodo vključno do septembra 2017 izpolnjevali pogoje za sprejem, in katerih starši so navedli datum vključitve september 2017, so v vrtec sprejeti.

Vloge staršev, katerih otroci s septembrom 2017 še ne izpolnjujejo pogojev (medletni sprejem), bodo obravnavane v mesecu pred izpolnjevanjem pogojev oz. predvidenim datumom vključitve v primeru prostih mest.

Natančno število preostalih prostih mest bo znano, ko bo pretekel rok za podpis pogodb med vrtcem in starši, katerih otroci so s septembrom 2017 sprejeti v vrtec.

Obvestilo o sprejemu otroka v vrtec oz. kasnejši obravnavi vloge za otroka, ki pogojev za sprejem še ne izpolnjuje, boste vlagatelji prejeli z navadno poštno pošiljko.

Vsem staršem se zahvaljujemo za izkazano zaupanje ob vpisu otrok v naš vrtec.

Lep pozdrav

Svetovalna delavka                                                                                                                       Ravnatelj
Mojca Novak                                                                                                                                  Danijel Brezovar

Priloga:

Seznam sprejetih otrok za september 2017