Noč v vrtcu oddelkov Jelenčki in Sladoledi je potekala na lep četrtkov večer. Po zbiranju smo se vzgojiteljice z otroki odpravile na lov na zaklad. Pot, ki nam jo je zadal škrat, je iz nalog v vrtcu vodila v gozd preko rdeče niti balonov, kjer so otroci še utrjevali matematične spretnosti, saj so šteli pike na balonih. V vsakem balonu se je skrivala naloga in ena črka. Črke so nas vodile do skrinje, ki je vsebovala kino vstopnice za risanko.

Po vrnitvi v vrtec so nam starši pripravili večerjo, kjer smo se okrepčali s picami, palačinkami in sokom. Sledil je ples v pižamah in kino večer ob kokicah. Po umivanju zob smo se počasi odpravili na naše postelje ter ob pravljici mirno zaspali. Noč je bila dokaj mirna, če odmislimo vzgojiteljice, ki so se prebudile ob vsakem šumu. Res je bilo lepo, kljub temu, da so najmlajši otroci komaj dopolnili tri leta.

Naslednji dan so si za svoj pogum zaslužili medalje in diplome, prav tako pa sta si to prislužili tudi strokovni delavki Karmen in Sonja, saj je bila tudi zanju to krstna Noč v vrtcu.

strokovne delavke oddelkov Jelenčki in Sladoledi