V sredo, 28. 11. 2018, je v vrtcu Cepetavček potekal dobrodelni bazar. Obiskovalci so vstopili v praznično okrašeno avlo, ki je nakazovala prihajajoči veseli, decembrski čas. Stojnice so bile polne zanimivih in uporabnih izdelkov, ki so več tednov nastajali izpod rok malih in velikih Cepetavčkov in strokovnih delavk. Obiskovalci so lahko izbrali med pestro ponudbo venčkov, novoletnih voščilnic, okraskov za jelko, otroških trakov in sponk za lase, ročnih lutk, dišečih mil in kroglic za telo, namiznih iger … Hitro je zmanjkalo slastnih »cake pops« lizik. Največja gneča pa je bila pri lovu na zaklad in srečelovu. Strokovne delavke so ob pomoči donatorjev in staršev namreč pripravile bogat srečelov, ki so se ga otroci še kako veselili, kajti vsaka srečka je prinesla lepo darilo.

Zahvaljujemo se staršem in obiskovalcem, ki so se dogodka udeležili in prispevali v šolski sklad. Z zbranimi sredstvi bomo omogočili uresničevanje načela enakih možnosti za vse otroke (vrtec v naravi, druge plačljive dejavnosti).

Za prispevke in pomoč pri organizaciji se iskreno zahvaljujemo tudi vsem donatorjem.