V zadnjem mesecu pred poletnimi počitnicami smo v oddelku Račke praznovali rojstne dni, tudi tiste, ki pridejo na vrsto šele poleti. Letos sva strokovni delavki načrtovanje praznovanj prepustili otrokom in slavljenci so imeli izvirne zamisli za praznovanja. Tako smo si na slavljenčevo rojstnodnevno željo na pašniku in v hlevu ogledali konje in krave, odšli na pohod, gledali risanke, pihali mehurčke, se igrali z baloni in s punčkami ter se obmetavali z vodnimi balončki. V telovadnici smo se igrali z žogo, na igrišču pa smo se vozili s kolesi in s skiroji. Obiskala sta nas stric Klemen, s katerim smo se igrali Tačke na patrulji, in bratec Anže, ki nam je zaigral na kitaro. V igralnici smo si priredili Frozen zabavo, na kateri smo se prelevili v kralje in kraljične. Podali smo se tudi na pohod do Gorenjega Podboršta, na sprehod po bližnjem gozdu, odšli na plezalno steno, ki jo imamo v šolski dvorani. Izjemno smo uživali.

Vse najboljše, Račke!

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji.

Prispevek pripravila Nina Golob