Spoštovani starši, dedki in babice!

Pogosto si starši in vzgojitelji zastavljamo vprašanje, kako vzgajati otroka, da se bo razvijal v samostojno osebnost.  Eden od načinov je, da pri otroku gradimo zaupanje vase in v svoje sposobnosti. To zaupanje se začne graditi že v zgodnjem otroštvu.

Vabimo Vas na skupno predavanje za starše Otrok je uspešen, kadar zaupa vase, ki bo v torek, 25. 10. 2016, ob 17.00 v avli šole. Pedagoginja Mateja Petric iz Posvetovalnice za otroke in starše Novo mesto nam bo predstavila številne vzgojne načine, ki jih je zasnovala na dolgoletnih izkušnjah.

Vljudno vabljeni!

Pomočnica ravnatelja                                                                       Ravnatelj

Irena Kozlevčar                                                                                 Danijel Brezovar