Obveščamo vas, da bo Občina Mirna Peč skupaj z Društvom prijateljev mladine Mojca tudi letos pripravila novoletno obdaritev mirnopeških otrok s strani dedka Mraza. Ker tradicionalnega skupnega srečanja v športni dvorani zaradi epidemije bolezni COVID-19 ne moremo organizirati, bo dedek Mraz letos otroke obiskal in obdaril po domovih.

V soboto, 12. 12.2020 in v nedeljo, 13. 12.2020, od 9.00 do 20.00 ure

bo dedek Mraz v spremstvu svojih pomagačev obiskoval naše kraje in prinašal darila vsem predšolskim otrokom in letošnjim prvošolcem.

Skupaj bo obdaril 231 otrok. Nagovor dedka Mraza in čarovnije čarovnika Tonija pa si bodo otroci lahko ogledali na novomeški  televiziji Vaš Kanal ter na spletni strani DPM Mojca.

Glede na to, da bo dostava daril po domovih potekala prvič, ne moremo predvidevati natančnega urnika prihoda v posamezno vas. Vsi otroci bodo predhodno domov prejeli obvestilo, ki ga morajo predložiti ob dostavi darila. V kolikor vas morebiti ne bi bilo doma, vam bo v nabiralniku puščeno obvestilo o prevzemu darila.